Informacja z postępowania - naboru na stanowisko podinspektora do spraw obronnych, rolnictwa i gospodarki komunalnej UMiG Człopa.

Człopa, dnia 2015-02-10

 

Burmistrz Miasta i Gminy Człopa

Informacja z postępowania – naboru na stanowisko podinspektora (inspektora) do spraw obronnych, rolnictwa i gospodarki komunalnej Urzędu Miasta i Gminy Człopa.

 

I.  Nazwa i adres jednostki, której dotyczy stanowisko:

Urząd Miasta i Gminy

ul. Strzelecka 2

78-630 Człopa

II. Określenie stanowiska:

Podinspektor do spraw obronnych, rolnictwa i gospodarki komunalnej Urzędu Miasta i Gminy Człopa.

III. Informacja o procedurze naboru:

            Burmistrz Miasta i Gminy Człopa w dniu 14 stycznia 2015 roku ogłosił nabór na stanowisko podinspektora (inspektora) do spraw obronnych, rolnictwa i gospodarki komunalnej Urzędu Miasta i Gminy Człopa.  W odpowiedzi na ogłoszenie z dnia 14 stycznia 2015 roku, w terminie wymaganym wpłynęło 8 ofert. Analiza złożonych dokumentów wykazała, że 7 kandydatów ubiegających się o stanowisko podinspektora (inspektora) do spraw obronnych, rolnictwa i gospodarki komunalnej Urzędu Miasta i Gminy Człopa spełniło wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze.

            Na podstawie art. 13 ust. 4. Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych Burmistrz Miasta i Gminy Człopa w dniu 29 stycznia 2015 roku podał do publicznej wiadomości listę kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze.

IV. Informacja o kandydatach spełniających wymagania formalne do ubiegania się o stanowisko podinspektora (inspektora) do spraw obronnych, rolnictwa i gospodarki komunalnej Urzędu Miasta i Gminy Człopa:

  1. Joanna Gazda zamieszkała w Człopie.
  2. Paweł Jagusiak zamieszkały w Czechyniu.
  3. Magda Sałachub zamieszkała w Człopie.
  4. Łukasz Wilk zamieszkały w Miłogoszczy.
  5. Joanna Paliwoda zamieszkała w Trzebinie.
  6. Kamila Janus zamieszkała w Człopie.
  7. Katarzyna Ciok zamieszkała w Człopie.

 

 V. Informacja o naborze:

Oceny kandydatów spełniających wymagania formalne dokonała komisja w składzie: Zdzisław Kmieć – Burmistrz Miasta i Gminy Człopa, Jerzy Bekker – Sekretarz Miasta i Gminy Człopa w okresie od 2 do 10 lutego 2015 roku. Oceny dokonano na podstawie złożonych dokumentów, testu sprawdzającego wiedzę merytoryczną z zakresu aktów prawnych wymienionych w ogłoszeniu o naborze i rozmowy kwalifikacyjnej. Ponadto ocenie poddano umiejętność posługiwania się edytorem tekstu, komunikatywność i prezencję kandydatów.

Komisja stwierdziła, że wymagania określone w ogłoszeniu o naborze w sposób najbardziej zbliżony do oczekiwanych  spełniła  Pani Joanna Paliwoda zamieszkała w Trzebinie.

W związku z powyższym Burmistrz Miasta i Gminy Człopa zatrudni Panią Joannę Paliwoda na stanowisku podinspektora (inspektora) do spraw obronnych, rolnictwa i gospodarki komunalnej Urzędu Miasta i Gminy Człopa.  

Na tym informację zakończono.          

 

Informację sporządził:

Jerzy Bekker

                                                                                               Burmistrz

                                                                                         mgr Zdzisław Kmieć                                   

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Jerzy Bekker 10-02-2015 14:01
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Jerzy Bekker 10-02-2015
Ostatnia aktualizacja: - 10-02-2015 14:01