Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miasto i Gmina Człopa
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Ogłoszenie w sprawie osób spełniających wymagania formalne do ubiegania się o stanowisko podinspektora do spraw obrony cywilnej, spraw obronnych, wojskowych, przeciwpożarowych i windykacji.

Człopa, dnia 2014-09-22

O G Ł O S Z E N I E

Burmistrza Miasta i Gminy Człopa

w sprawie osób spełniających wymagania formalne do ubiegania się o stanowisko podinspektora do spraw obrony cywilnej, spraw obronnych, wojskowych, przeciwpożarowych i windykacji.

            Burmistrz Miasta i Gminy Człopa informuje, że w odpowiedzi na ogłoszenie o naborze na stanowisko podinspektora do spraw obrony cywilnej, spraw obronnych, wojskowych, przeciwpożarowych i windykacji z dnia 4 września 2014 roku, w terminie wymaganym wpłynęły 4 oferty. Analiza złożonych dokumentów wykazała, że 4 kandydatów ubiegających się o stanowisko będące przedmiotem naboru spełniło wymagania formalne określone w ogłoszeniu.

            Na podstawie art. 13 ust. 4. Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych Burmistrz Miasta i Gminy Człopa podaje do publicznej wiadomości listę kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze z dnia 4 września 2014 roku.

 

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne do ubiegania się o stanowisko podinspektora do spraw obrony cywilnej, spraw obronnych, wojskowych, przeciwpożarowych i windykacji:

  1. Łukasz Grabowski zamieszkały w Trzciance.
  2. Justyna Liput zamieszkała w Człopie.
  3. Joanna Paliwoda zamieszkała w Trzebinie.
  4. Krzysztof Frąckowiak zamieszkały w Człopie.

Dalsze czynności kwalifikacyjne odbędą się w dniu 29 września 2014 roku o godzinie 10.00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Człopie.

 

z up. Burmistrza           

Jerzy Bekker

Sekretarz Miasta i Gminy Człopa

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Jerzy Bekker 22-09-2014 13:40
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Jerzy Bekker 22-09-2014
Ostatnia aktualizacja: - 22-09-2014 13:40