herb BIP - Miasto i Gmina Człopa

www.czlopa.pl

Ogłoszenie w sprawie osób spełniających wymagania formalne do ubiegania się o stanowisko inspektora (podinspektora) do spraw wydawania odpisów i zaświadczeń z ksiąg stanu cywilnego Urzęu Stanu Cywilnego w Człopie.

Człopa, dnia 2015-01-23

O G Ł O S Z E N I E

Burmistrza Miasta i Gminy Człopa

w sprawie osób spełniających wymagania formalne do ubiegania się o stanowisko inspektora (podinspektora) do spraw wydawania odpisów i zaświadczeń z ksiąg stanu cywilnego Urzędu Stanu Cywilnego w Człopie.

            Burmistrz Miasta i Gminy Człopa informuje, że w odpowiedzi na ogłoszenie o naborze na stanowisko inspektora (podinspektora) do spraw wydawania odpisów i zaświadczeń z ksiąg stanu cywilnego Urzędu Stanu Cywilnego w Człopie z dnia 9 stycznia 2015 roku, w terminie wymaganym wpłynęło 6 ofert. Analiza złożonych dokumentów wykazała, że 4 kandydatów ubiegających się o stanowisko będące przedmiotem naboru spełniło wymagania formalne określone w ogłoszeniu. Dwie osoby , które złożyły oferty nie spełniły kryterium legitymowania się wykształceniem wyższym administracyjnym lub prawniczym I lub II stopnia w rozumieniu ustawy o szkolnictwie wyższym.

            Na podstawie art. 13 ust. 4. Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych Burmistrz Miasta i Gminy Człopa podaje do publicznej wiadomości listę kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze z dnia 9 stycznia 2015 roku.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne do ubiegania się o stanowisko inspektora (podinspektora) do spraw wydawania odpisów i zaświadczeń z ksiąg stanu cywilnego Urzędu Stanu Cywilnego w Człopie:

  1. Karolina Błaszczyk zamieszkała w Człopie.
  2. Anna Ignaczak zamieszkała w Człopie.
  3. Joanna Goszczyńska zamieszkała w Człopie.
  4. Kamila Janus zamieszkała w Człopie.

Dalsze czynności kwalifikacyjne odbędą się w dniu 28 stycznia 2015 roku o godzinie 9.00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Człopie.

z up. Burmistrza           

Jerzy Bekker

Sekretarz Miasta i Gminy Człopa

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Jerzy Bekker 23-01-2015 13:38
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Jerzy Bekker 23-01-2015
Ostatnia aktualizacja: - 23-01-2015 13:38