herb BIP - Miasto i Gmina Człopa

www.czlopa.pl

Ogłoszenie w sprawie osób spełniających wymagania formalne do ubiegania się o stanowisko podinspektora (inspektora) do spraw obronnych, rolnictwa i gospodarki komunalnej UMiG Człopa.

Człopa, dnia 2015-01-29

O G Ł O S Z E N I E

Burmistrza Miasta i Gminy Człopa

w sprawie osób spełniających wymagania formalne do ubiegania się o stanowisko podinspektora (inspektora) do spraw obronnych, rolnictwa i gospodarki komunalnej Urzędu Miasta i Gminy Człopa.

            Burmistrz Miasta i Gminy Człopa informuje, że w odpowiedzi na ogłoszenie o naborze na stanowisko podinspektora (inspektora) do spraw obronnych, rolnictwa i gospodarki komunalnej Urzędu Miasta i Gminy w Człopie z dnia 14 stycznia 2015 roku, w terminie wymaganym wpłynęło 8 ofert. Analiza złożonych dokumentów wykazała, że 7 kandydatów ubiegających się o stanowisko będące przedmiotem naboru spełniło wymagania formalne określone w ogłoszeniu. Jedna osoba nie spełniła kryterium legitymowania się wykształceniem wyższym I lub II stopnia w rozumieniu ustawy
o szkolnictwie wyższym.

            Na podstawie art. 13 ust. 4. Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych Burmistrz Miasta i Gminy Człopa podaje do publicznej wiadomości listę kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze z dnia 14 stycznia 2015 roku.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne do ubiegania się o stanowisko podinspektora (inspektora) do spraw obronnych, rolnictwa i gospodarki komunalnej Urzędu Miasta i Gminy Człopa:

  1. Joanna Gazda zamieszkała w Człopie.
  2. Paweł Jagusiak zamieszkały w Czechyniu.
  3. Magda Sałachub zamieszkała w Człopie.
  4. Łukasz Wilk zamieszkały w Miłogoszczy.
  5. Joanna Paliwoda zamieszkała w Trzebinie.
  6. Kamila Janus zamieszkała w Człopie.
  7. Katarzyna Ciok zamieszkała w Człopie.

Dalsze czynności kwalifikacyjne odbędą się w dniu 2 lutego 2015 roku o godzinie 9.00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Człopie.

 

 z up. Burmistrza           

Jerzy Bekker

Sekretarz Miasta i Gminy Człopa

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Jerzy Bekker 29-01-2015 07:11
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Jerzy Bekker 29-01-2015
Ostatnia aktualizacja: - 29-01-2015 07:11