Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miasto i Gmina Człopa
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Klauzula RODO


KLAUZULA INFORMACYJNA
PRZE
TWARZENIE DANYCH OSOBOWYCH

w Urzędzie Miasta i Gminyw Człopie

Zgodnie z art. 13 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Urząd Gminy, ul. Strzelecka 2; 78-630 Człopa. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iodo@czlopa.pl

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług oferowanych przez Urząd Miasta i Gminy w Człopie oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa obiektów należących do Urzędu Gminy w Człopie. Dane te są niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora (RODO Art. 6 ust. 1 lit. B oraz Art. 6, ust. 1, lit. F.)

Dane osobowe przetwarzane przez Adminstatora to imię, nazwisko, nazwa firmy, nip, regon, pesel, nr dowodu tożasmości, nr paszportu, numer telefonu, adres e-mail.

Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane przez firmy świadczące usługi ochrony fizycznej, z którymi współpracuje Administrator.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres wynikający z wymagań prawnych nakładanych na Administratora.

Posiada Państwo prawa do: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i prawo do wniesienia sprzeciwu. Ma Państwo prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, gdy uznacie, że przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy i współpracy z Administratorem. W przypadku braku wyrażenia zgód na przedstawione przetwarzanie, przedstawiciel Administatora ma prawo odmówić realizacji umowy.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Zbigniew Gutowski 24-07-2018 14:57
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Zbigniew Gutowski 24-07-2018
Ostatnia aktualizacja: - 24-07-2018 14:57