herb BIP - Miasto i Gmina Człopa

www.czlopa.pl

Ogłoszenie w sprawie osób spełniających wymagania formalne do ubiegania się o stanowisko Kierownika referatu gospodarki komunalnej i planowania przestrzennego UMiG Człopa

Człopa, dnia 2011-07-12

O G Ł O S Z E N I E

Burmistrza Miasta i Gminy Człopa

w sprawie osób spełniających wymagania formalne do ubiegania się o stanowisko Kierownika referatu gospodarki komunalnej i planowania przestrzennego Urzędu Miasta i Gminy Człopa.

            Burmistrz Miasta i Gminy Człopa informuje, że w odpowiedzi na ogłoszenie o naborze na stanowisko Kierownika referatu gospodarki komunalnej i planowania przestrzennego UrzęduMiasta i Gminy Człopa z dnia 14 czerwca 2011 roku, w terminie wymaganym wpłynęły 2 oferty. Analiza złożonych dokumentów wykazała, że 1 złożona oferta spełniła wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze.

            Na podstawie art. 13 ust. 4. Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych Burmistrz Miasta i Gminy Człopa podaje do publicznej wiadomości listę kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze z dnia 14 czerwca 2011r.

 

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne do ubiegania się o stanowisko Kierownika referatu gospodarki komunalnej i planowania przestrzennego Urzędu Miasta i Gminy Człopa:

1.      Bogdan Nowicki zamieszkały w Człopie

 

 z up. Burmistrza

Jerzy Bekker

Sekretarz Miasta i Gminy Człopa

                                                                                 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Jerzy Bekker 12-07-2011 07:40
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Jerzy Bekker 12-07-2011
Ostatnia aktualizacja: - 12-07-2011 07:40