herb BIP - Miasto i Gmina Człopa

www.czlopa.pl

Ogłoszenie o spełnieniu wymagań formalnych do ubiegania się o stanowisko Głównej Księgowej Polsko - Niemieckiego Centrum Kultury i Sportu w Człopie.

O G Ł O S Z E N I E

Burmistrza Miasta i Gminy Człopa

w sprawie osób spełniających wymagania formalne do ubiegania się o stanowisko Głównej Księgowej Polsko – Niemieckiego Centrum Kultury i Sportu w Człopie.

            Burmistrz Miasta i Gminy Człopa informuje, że w odpowiedzi na ogłoszenie o naborze na stanowisko Głównej Księgowej Polsko – Niemieckiego Centrum Kultury i Sportu w Człopiez dnia 25 sierpnia 2011 roku, w terminie wymaganym wpłynęły 2 oferty. Analiza złożonych dokumentów wykazała, że kandydaci ubiegający się o stanowisko będące przedmiotem naboru spełnili wymagania formalne określone w ogłoszeniu.

            Na podstawie art. 13 ust. 4. Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych Burmistrz Miasta i Gminy Człopa podaje do publicznej wiadomości listę kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze z dnia 25 sierpnia 2011r.

 

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne do ubiegania się o stanowisko Głównej Księgowej Polsko – Niemieckiego Centrum Kultury i Sportu w Człopie:

1.      Agnieszka Witczak zamieszkała w Rogoźnicy

2.      Genowefa Mrozik zamieszkała w Człopie

 

z up. Burmistrza

Jerzy Bekker

Sekretarz Miasta i Gminy Człopa

                                                                                 

 

                                                                                

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Jerzy Bekker 22-09-2011 13:30
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Jerzy Bekker 22-09-2011
Ostatnia aktualizacja: - 22-09-2011 13:30