Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Miasta i Gminy Człopa

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

OBWIESZCZENIE - ustalenie lokalizacji inwestycji polegającej na przebudowie ul. Mickiewicza


Człopa, dnia 04.10.2010 r.


GN.7331-25/7/2010

OBWIESZCZENIE


Burmistrz Miasta i Gminy Człopa zawiadamia, że w dniu dzisiejszym została wydana decyzja znak GN.7331-25/6/2010 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na przebudowie ul. Mickiewicza (w ciągu drogi wojewódzkiej nr 177), obejmującej: chodniki i zjazdy, niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania drogi cięcia drzew (łącznie 6 drzew) oraz urządzenie pasów zieleni na działkach nr 35 oraz 49/2 w Człopie.

Od decyzji niniejszej stronom przysługuje prawo wniesienia odwołania do Samorządowego Kolegium Odwoławczego za pośrednictwem Burmistrza w terminie 14 dni od dnia doręczenia decyzji.

Termin, o którym mowa powyżej dla stron postępowania nie będących właścicielami działek w przebiegu inwestycji, należy liczyć po upływie czternastego dnia od publikacji obwieszczenia na tablicy ogłoszeń UMiG w Człopie oraz od dnia publikacji ogłoszenia na tablicy ogłoszeń w Człopie przy ul. Polnej,
ul. Gospodarskiej, ul. Strzeleckiej, ul. Moniuszki (plac targowy), ul. Osiedlowej, ul. Kolejowej i ul. Witosa oraz na stronie internetowej www.bip.czlopa.pl.

Z treścią decyzji można zapoznać się w pokoju nr 14 Urzędu Miasta i Gminy Człopa przy ul. Strzeleckiej 2.


Zamieszczono:
1. Urząd Miasta i Gminy Człopa - tablica informacyjna.

2. Tablice ogłoszeń: ul. Polna, ul. Gospodarska, ul. Strzelecka, ul. Moniuszki (plac targowy), ul. Osiedlowa, ul. Kolejowa, ul. Witosa.

3. Internet.


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Dominik Janeczek

Data wytworzenia:
05 paź 2010

Osoba dodająca informacje

Dominik Janeczek

Data publikacji:
05 paź 2010, godz. 11:17

Osoba aktualizująca informacje

Karolina Woźniak

Data aktualizacji:
21 wrz 2011, godz. 14:52